Kategorie: Wszystkie | Nasz Grunwald | Nasze Miasto
RSS
poniedziałek, 30 stycznia 2012
Mamafi (Mariusz, Marek i Filip) zrozumieli, że nie ma(ją) bata na Rysia. Zbliżające się Euro2012, panowanie nad budżetem i możliwa poprawa koniunktury dmuchają równo w żagle Rysiowego żaglowca, kiedy to w łódeczce PO coraz mniej miejsca, a ostatnie wydarzenia (ACTA, pakt fiskalny oraz spadek poparcia wśród młodego pokolenia raczej sytuacji nie poprawią. Postanowili więc zrobić to, co jedynie potrafią. Pohandlować. Zapomnieli o jednym. O towarze, czyli obywatelach.
niedziela, 29 stycznia 2012
ACTA to był tylko detonator. Detonator narastającego napięcia w społeczeństwie spowodowanego rosnącą frustracją. Ten z polityków czy dziennikarzy, który uważa i głosi jakoby uzbrojeni w maski młodzi ludzie zostali zmanipulowani przez piratów internetowych i chodzi tutaj tylko o możliwość darmowego dzielenia się cudzym dorobkiem jest pożałowania godnym, niczego nie rozumiejącym ślepcem. Nie ulega wątpliwości, że głos zabrało "Pokolenie 1000"
sobota, 21 stycznia 2012
Poznaliśmy to na własnej skórze. Jak sprzedać mało warty towar? Proste. Tak "olśnić" klienta, że pod wpływem nieodpartego impulsu go kupi. Kiedy dojdzie już do siebie będzie za późno i pozostanie mu płacić słony rachunek za niepotrzebny gadżet i konsekwencje jego posiadania. Podobnie jest w polityce. O kim mówię? Nie, nie o D.Tusku tylko o....